Мусить чути вже зараз: маленькому прикарпатцю потрібна допомога

Дворічний Владик Варвадюк з Прикарпаття потребує співпереживання та підтримки.

Так сталося, що в дім до дружної сім’ї хлопчика з села Баня-Березів Косівського району Івано-Франківської області прийшла біда, розповідають у благодійному фонді “Промінь тепла”.

Батьки Владика – Петро Миколайович та Іванна Миколаївна, не одразу дізналися про діагноз малюка ― нейросенсорна втрата слуху, приглухуватість ІІІ ступеню. Хвороба прогресувала помалу, й лише коли дитині виповнився 1 рік і 9 місяців, лікарі призначили Владику носити слуховий апарат.

Апарат не приніс бажаного результату, слух за кілька місяців ще більше погіршився і вирок лікарів був приголомшливий: потрібна кохлеарна імплантація. Операція може бути проведена коштом держави, але в цьому разі доведеться відстояти чергу. Владик у ній 416, а це означає, що чекати доведеться п’ять років.

Тобто, хлопчик ще п’ять років не почує голосу рідних, не навчиться говорити й утратить дорогоцінний час, коли розвиток дитини не летить, а несеться з небаченою швидкістю. Через вроджену глухоту Владик залишиться на узбіччі, не взявши участі в цій захопливій гонці, життєво необхідній кожній дитині.

А час не стоїть на місці, і щоб нормально розвиватися, хлопчик мусить чути вже зараз.

Слухові апарати, що виділяє дитині держава, не приносять результату. Владик, як і раніше, не чує й не розмовляє. Щоб це стало можливим, йому потрібні потужні слухові апарати на обидва вушка. Кожен з них коштує 50 000 гривень, тож вартість двох складає 100 000 гривень. Для родини – це не підйомна сума. Їм наразі вдалося зібрати 40 000 гривень, але необхідно ще 60 000 гривень.

Владикова мама, Іванка, всією душею вірить у те, що ця історія матиме щасливий кінець і вона нарешті почує від сина такі очікувані слова: «Я люблю тебе, мамо! Розкажи мені казку…»

Допомогти хлопичкові й зробити родину щасливою ви можете тут:http://bit.ly/AllCardp (платіжною карткою будь-якого банку світу) в призначені платежу вказати: для Влада, або на картку ПриватБанку: 5169 3305 1671 9553 (картка “Ключ до рахунку” БФ “Промінь тепла”, Потапов О.С. – керівник фонду, в призначені платежу вказати: для Влада).

Реквізити фонду:
Отримувач: БО БФ “Промінь тепла”
Код ЄДРПОУ: 42513063
Рахунок отримувача: 26006055344417
Назва банку: ПАТ КБ “Приватбанк”
Код Банку (МФО): 302689
Призначення платежу: Благодійна пожертва для Варвадюка Владислава

📌 Документи Варвадюка Владислава:
ℹ️ Медичний висновок на дитину: http://bit.ly/DovidkaVarvadukVlad
ℹ️ Програма реабілітації дитини з інвалідністю:http://bit.ly/ProgramaVarvaduk

Читайте також: Поліцейські охорони Прикарпаття здали кров для порятунку людей 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!