Поліцейські охорони Прикарпаття здали кров для порятунку людей

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Управління поліції охорони в Івано-Франківській області долучились до благодійної загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя».

Метою тижня безпеки є привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, особливо серед дітей. За статистикою, донорську кров нині потребує кожен четвертий українець.

Поліцейські охорони постійно беруть участь в акції «Здай кров – врятуй життя» і не тільки. Бувають випадки, що терміново потрібна кров відповідного взірця, а її немає у базі донорства і зволікати немає часу, в такому випадку поліцейські готові першими прийти на допомогу, адже кожний з них знає свою групу та резус і готовий на допомогу. Навіть краплина крові може спасти комусь життя.

Кров наших поліцейських в цей день поповнила запаси станції переливання та найближчим часом рятуватиме життя у лікарнях.

Нагадаємо, На Івано-Франківщині знизився рівень дитячої злочинності

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!