На Прикарпатті створили календар подій в ОТГ

Івано-Франківський центр розвитку місцевого самоврядування запустив промоційний проєкт для об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області «Промо-календар ОТГ Прикарпаття».

Про усі цікаві та непересічні події у наших громадах ви зможете дізнатись із щомісячного візуального дайджесту.

«Прикарпатські ОТГ стрімко розвиваються і ростуть, вчаться організовувати події на своїй території. Для певних громад – це перший досвід, інші – підтримують вже давно започатковані традиції. А ми вирішили допомогти та інформаційно підтримати їх, розповісти про усе цікаве, що у них відбувається. Така своєрідна промоція для наших ОТГ», – говорить директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Цього разу публікуємо інформацію про події у дев’яти ОТГ Прикарпаття. Дякуємо їм за оперативну реакцію на запити і сподіваємось на подальше розширення та розвиток цього пілотного проєкту.

«Сподіваємось зібрана інформація стане у пригоді мандрівникам, поціновувачам етнофестивалів, любителям відпочинку «open air» та на природі. Надалі ми дещо модернізуємо наш електронний дайджест, додамо більше інформації. Поки ж, якщо вас зацікавила подія – контактуйте з нами, а ми допоможемо уточнити деталі у громаді», – додає радник з питань комунікації Івано-Франківського ЦРМС Наталія Вінничук.

До теми: У Франківську студенти пропонують свої проєкти об’єднаним громадам

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!