У Франківську студенти пропонують свої проєкти об’єднаним громадам

Сьогодні, 21 червня, в Івано-Франківську відбулась презентація проєктних ідей студентів Університету Короля Данила для ОТГ Прикарпаття.

Марія Баран, радниця з питань муніципальних послуг Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, розповідає, що вони з університетом протягом двох років розробляють для громад різні креативні ідеї і проєкти. Такий захід проводять вже втретє.

“Ми вносимо нове життя в ОТГ. За цей час вже розробили 28 ідей для 14 громад”, – сказала Марія Баран.

За її словами, сьогодні вони презентуватимуть сім ідей по ландшафту, туризму тощо. Кошти на реалізацію цих проєктів громадам допомагатимуть шукати. Зокрема, намагатимуться отримати грантові кошти.

Так, Петро Джогола представив свій проєкт для Переріслянської ОТГ щодо благоустрою території з відновлення “Білої кірниці” як осередку історико-культурної, природної, туристичної спадщини.

Владислав Сак та Ростислав Огар показали ідею щодо реконструкції та благоустрою комунального ринку “Торговиця” в селі Ланчин.

Ярослав Гладюк показав проєкт облаштування ігрового майданчика та відпочинкової зони в селі Спас, Богдан Бериш – облаштування ігрового майданчика в садку у Спаській ОТГ, а Крістіан Антоловський – ідею облаштування та ландшафтного дизайну у парку смт. Букачівці з селфі-зоною.

До теми: Усі міста стануть громадами: в Україні продовжиться децентралізація

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!