Пожежа на “Карпатнафтохім” у Калуші досі не ліквідована

Вчора, 12 січня, о 21:08 на пункт зв’язку до рятувальників надійшло  повідомлення про пожежу в корпусі № 424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену” ТОВ “Карпатнафтохім”, поблизу міста Калуш Івано-Франківської області.

До місця пожежі було направлено пожежно-рятувальні підрозділи самого підприємства, Калуша, Рожнятова Долини, Галича, Войнилова, Бурштина тощо.

Площа, на якій розміщена відкрита виробнича установка, становить орієнтовно 15х50 метрів. Перший підрозділ ДПРЧ-24 з охорони об’єктів ТОВ “Карпатнафтохім” прибув до місця о 22:11. Там встановили, що відбувається факельне горіння з системи трубопроводу на площі близько 4 м.кв. та висотою 15 метрів. Інженерно-технічний персонал о 21:15 перекрив засувок подачі сировини на вводі в установку.

На місці події створили штаб пожежогасіння, до складу якого увійшли представники інженерно-технічного складу об’єкту. На охолодження виробничої установки та сусідніх споруд здійснюється подача водяних стволів.

О 23:48 пожежу локалізовано. До гасіння пожежі залучено 20 одиниць техніки та 110 чоловік  особового складу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС в області. Станом на 9:30 триває ліквідація пожежі.

Причина виникнення пожежі встановлюється. Потерпілих немає.

Читайте також: На Прикарпатті за день загорівся завод, гуртожиток та будинок

Фото – “Чат 112”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!