Пожежа у Калуші: рятувальники повідомляють, що потерпілих немає (ФОТО/ВІДЕО)

Сьогодні, 12 січня, о 21:08 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на Олефіновому заводі ТОВ “Карпатнафтохім”.

Як повідомила речниця управління ДСНС в області, відбувається факельне горіння пірогазу. Інженерний персонал перекрив засувки з подачі газу. Інженерному складу об’єкту заборонено здійснювати гасіння, підрозділи за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель.

“Від управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 чоловік особового складу. Потерпілих немає”, – пише Бабушкіна.

У прес-службі ГУ НП в Івано-Франківській області повідомляють, що на місці події задіяні 25 поліцейських. Правоохоронці забезпечують порядок на пожежі.

Відомо, що горить пірогаз у корпусі 425. Там ймовірно тріснула одна із труб, тому стався витік газу. Станом на 23:00 із труби продовжував “витікати” газ. Всі інші крани  перекриті.

Читайте також: торік сталася пожежа на проміжному складі дихлоретану корпусу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».  Горів фланець на насосі по перекачці дихлоретану.

 

Відео – Калуський формат

Фото – “Чат 112”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!