Прикарпатець самотужки гасив пожежу, яка мало не перекинулась на ліс і хати (фото)

Мешканець Тлумаччини став свідком пожежі і самотужки намагався її локалізувати, щоб вогонь не перекинувся на сухий ліс та сусідні будинки.

Причиною займання стало спалювання сухої трави.

«Поблизу х.Купелів, околиці с.Нижнів хтось в неділю підпалив суху траву, напевно, на своєму городі. Я в цей час піднімався лісом з ур.Церквище. Відчув запах диму й почув тріскіт гілок. Коли вибіг вгору, біля підпалу нікого не було, а вогонь ледь не перекинувся на сухий ліс. Крім того, неподалік були старі хати. Побіг туди перевірити чи ніхто там не живе, бо вітер гнав полум’я в тому напрямку. Телефонувати пожежникам не було часу. Намагався локалізувати пожежу самостійно..»,- розповідає у соцмережі Михайло Ковтун.

Нагадаємо, вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на Івано-Франківщині спалахнуло 2127 пожеж.

Внаслідок цих пожеж загинуло 57 людей – 46 чоловіків, дев’ять жінок та двоє дітей. Ще 51 людина отримала опіки різної ступені тяжкості. Найбільша кількість пожеж трапилась на території Івано-Франківської міської ради – 486. Крім того, зареєстровано 58 випадків умисних підпалів. Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів. З ними можна ознайомитися тут.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!