Прикарпатець жорстоко побив колишню дружину і намагався її задушити

Рогатинський районний суд виніс вирок чоловікові, який жорстоко побив свою колишню дружину-пенсіонерку.

Потерпіла розповіла суду, що 22 січня 2019 року її колишній чоловік, з яким вона все ще живе разом, повернувся додому близько 21:00 в стані алкогольного сп’яніння, повечеряв та ліг спати. Зранку прокинувся, сказав, що отримав заробітну плату та їде в Рогатин на базар, щоб придбати продукти харчування. Вона сказала, що не потрібно їхати на базар в Рогатин, можна купити продукти в селі Путятинці. Крім того, він став запитувати в неї, де її пенсія, яку вона отримала напередодні. Через цю пенсію між ними почалася суперечка.

Жінка встала з ліжка, намагалася втекти з кімнати. Чоловік наздогнав її біля міжкімнатних дверей, схопив за одяг та потягнув до себе. Вона втратила рівновагу, впала на підлогу. Через падіння відчула сильний фізичний біль. Чоловік сів зверху на неї, лівою рукою зловив її за шию та почав душити, а правою рукою шарпав її за волосся. Крім того, наніс їй кулаком чотири удари в область голови. Після чого схопив її двома руками за шию і знову намагався задушити.

Потерпіла була дуже налякана такою агресивною поведінкою свого колишнього чоловіка. Просила, щоб відпустив її. Казала, що піде по свої гроші. За кілька хвилин вмовлянь вирвалася від чоловіка і втекла з дому, після чого пішла додому до сільського голови і попросила викликати поліцію. Коли працівники поліції приїхали, нападника вже не було вдома. Але згодом його знайшли і затримали.

Сам нападник свою вину заперечив, сказавши, що не бив і не душив жінку. Але вивчивши всі докази, суд прийняв рішення проігнорувати його заяву як таку, що не відповідає дійсності. На обличчі жінки були очевидні сліди побоїв: розбита ліва брова, біля ока – гематома.

Потерпіла попросила суворо покарати її колишнього чоловіка, оскільки він продовжує неправомірну поведінку щодо неї. Суд визнав чоловіка винним у побитті та призначив йому покарання у виді 200 годин громадських робіт. На нападника не наклали навіть штрафу.

Нагадаємо, На Прикарпатті судитимуть чоловіка, який два роки знущався зі своєї жінки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!