На Прикарпатті судитимуть чоловіка, який два роки знущався зі своєї жінки

  • На Прикарпатті до суду направили кримінальне провадження щодо 62-річного мешканця Микуличина, який протягом двох років неодноразово вчиняв домашнє насильство (психологічне) до своєї дружини.

    Досудове розслідування встановило, що протягом 2018-2019 років правопорушника вісім разів притягували до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування). Також чоловік перебував під домашнім арештом за вчинення вищезазначених правопорушень. Він числиться на обліку Яремчанського відділення поліції, як особа, що вчиняє домашнє насильство. Однак домашній насильник на вжиті заходи не реагував.

    Так, протягом березня 2019 року дружина тричі зверталась до поліцейських про вчинення домашнього насильства її чоловіком. Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, передбаченого ст. 126-1 («Домашнє насильство») КК України, а 21 березня матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до Яремчанського міського суду.

    Нагадаємо, Від домашнього насильства до успіху в США: історія життя моделі з Франківська

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!