Прикарпатських депутатів непокоять гей-паради та гендерна ідентичність

Сьогодні, 27 листопада, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Депутат обласної ради Ігор Дебенко розповів про звернення обласної ради до Президента, народних депутатів, Кабміну, ВРУ та Ради національної безпеки щодо захисту інституцій сім’ї в Україні.

«Глибоку занепокоєність викликає той факт, що донині влада так і не визначилася з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Така стратегія, на нашу думку, повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і природному розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей», – йдеться у звернені.

У своєму зверненні депутати пишуть, що держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Мовляв, легалізація, поширення та сприяння способу життя ЛГБТ спільноти руйнуватиме інститут сім’ї – центральний компонент індивідуального, соціального та економічного розвитку будь-якого суспільства.

Так, Івано-Франківська обласна рада просить зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, в якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки, вилучити словосполучення “сексуальна орієнтація” і “гендерна ідентичність” з Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів і урядових документів.

Також прикарпатські депутати просять не допустити ухвалення Закону України “Про цивільне партнерство”, вилучити з проектів регулятивних правових актів в освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, які покликані подолати гендерні стереотипи.

Окрім того, облрада просить заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, в тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “гей-парадів”, “фестивалів квір-культури” та ухвалити Закон України “Про заборону пропаганди гомосексуалізму” тощо.

Комісія підтримала це питання. Голосуватимуть за звернення депутати облради вже 7 грудня на сесії.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!