Стало відомо, чи можуть франківці залишитися без води

Сьогодні, 28 березня, КП “Івано-Франківськводоекотехпром” розповіли людям, чи може місто залишитися без води.

Генеральний директор Роман Кімачук, прокоментував чи існує заборгованість перед “Укрінтеренерго” і чи загрожує місту Івано-Франківську залишитись без холодного водопостачання.

“На сьогодні у комунального підприємства “Водоекотехпром” відсутня будь-яка заборгованість перед електропостачальною організацією. У нас укладений договір на постачання електроенергії з компанією “Прикарпатенерготрейд”. Всі платежі ми здійснюємо вчасно, ніякої заборгованості по зарплаті у нас немає,” – коментує ситуацію гендиректор Роман Кімачук.

Також, він наголосив, що у комунального підприємства відсутні борги й перед Обленерго.

Підприємство здійснює цілодобове електропостачання. Укладенні потрібні угоди, підприємство оснащене всім потрібним обладнанням для очистки води. Тож, підстав для припинення холодного водопостачання немає.

Наразі існує лише один ризик відключення води. Це може загрожувати виключно громадянам з великою заборгованістю.

“Останній рік зростає відсоток заборгованості серед громадян. Ми з нашими клієнтами лише формуємо, встановлюємо наші відносини.  Привчаємо до вчасних виплат, таких, які вони сплачують іншим державним установам,” – каже гендиректор.

Наразі загальна заборгованість складає 45 мільйонів гривень. Сюди входять гроші як юридичних, так і фізичних осіб. Заборгованість споживачів становить 25 мільйонів.

“Ця заборгованість не виникла в мить, вона накопичувалась довгий період,” – пояснює Кімачук.

Гендиректор ще раз наголосив, що загалом у підприємства немає заборгованості ні перед робітниками, ні перед підприємствами. Водоекотехпром враховує всі обставини своїх споживачів, але якщо вони недоотримують кошти, вони не втрачають змогу працювати за поставленим планом. Адже йде певний розрахунок на видачу зарплатні робітникам.

Також Роман Кіманчук розповів про заходи економії на підприємстві. Один з них – це заміна старого обладнання на енергозберігаюче. Але, щоб в подальшому існувала ця економія – зараз потрібно вкласти в це кошти. Також, наразі існує проблема з недбайливим ставленням людей до каналізаційних мереж.

“Люди часто “плутають” унітаз з сміттєвим баком і викидають туди різне сміття. Це загрожує забиттям труб та стояку, що може спричинити проблеми не лише в самому домі, а й в цілому мікрорайоні”, – каже Кімачук.

Нагадаємо, У Франківську «Водоекотехпром» має найбільше незакритих розкопок в місті

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!