У Франківську «Водоекотехпром» має найбільше незакритих розкопок в місті

 • Сьогодні, 5 березня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Під час засідання розповіли про стан відновлення благоустрою після проведених розкопок. Заступник генерального директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Андрій Грималюк розповів, що на сьогодні у них у них є 41 одна розкопка, з них 33 – розкопки на асфальті (20 готові до асфальтування), 3 – на газоні та 5 – на бруківці.

  Перший заступник міського голови Микола Вітенко зазначив, що «Івано-Франківськводоекотехпром» чемпіон по розкопках, тому треба слідкувати за станом закриття розкопок. Руслан Гайда, директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» додав, що у них було 38 розкопок, але за останні два тижні вдалось закрити 22 розкопки. Решту планують закрити до кінця тижня. Руслану Гайді звернули увагу на вулицю Симоненка, 34а. Мовляв, так стоїть розрито наче катакомба.

  Директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник додав, що у них наразі є шість незакритих розкопок. Але по всіх ордерах вже провели роботи, тому їх закриють. Також Андрій Струк, начальник Івано-Франківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» наголосив, що у них є 19 відкритих розкопок, з них – 14 аварійних, а решта – планові. Окрім того, Ігор Пархуць директор філії «Центральна» АТ «Прикарпаттяобленерго» додав, що наразі в них є 18 незакритих розкопок.

  Микола Вітенко наголосив, що потрібно звертати увагу на якість робіт, щоб бруківка після розкопок була така як і до. Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак додав, що в Івано-Франківську практично всі розкопки є протерміновані через погодні умови. Зокрема проблемою є асфальт, бо заводи не працюють взимку.

  “У нас є проблемні розкопки, зокрема на вулиці Миру та Надвірнянській”, – наголосив Смушак.

 • Головний комунальник міста сказав, що місту дуже потрібні стенди для розкопок та огородження, тому це потрібно місту закупити. Окрім того, у місті є самовільні розкопки. Їх зазвичай починають у суботу, коли муніципальна інспекція не працює

  Нагадаємо,В Івано-Франківську на Хоткевича перехожий впав у розкопку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!