У Франківську через витік води розкопають ділянку біля озера

Сьогодні, 29 грудня, в Івано-Франківську біля міського озера, де за новим генпланом запланована зелена зона, забудовник продовжив роботи. На це швидко зреагував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який скликав франківців та депутатів на місце забудови. Проте зараз на тій ділянці трапилася аварійна ситуація – витік води.

Про це Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Зранку на ділянці біля озера були представники забудівника. Зробили місце для трьох паль. Але сталася непередбачувана ситуація – витік води. На ділянці проходить водопровідна мережа від Південного Бульвару по зеленій зоні в сторону вулиці Ленкавського. Колись робили не дуже грамотно, тому на старих картах водопровідна мережа позначена не зовсім там, де є насправді. Доведеться шукати місце витоку, де втікає наша вода. Адже є реальна загроза, що на свята без води залишиться весь район. Тому підприємством КП Івано-Франківськводоекотехпром будуть вжиті всі можливі заходи, щоб зупинити витік. Прикро, що доведеться розкопати місце, де вже встановлено капличку та таку гарну ялинку. Але спокій мешканців на час новорічно-різдвяних свят куди важливіше”, – написав мер.

Нагадаємо, що кілька днів тому забудовник “Гаразд” почав обгороджувати територію біля міського озера парканом. Однак зібралися люди та зупинили забудову.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!