Руслан Марцінків про забудову озера: «Ми готові дати забудовнику ділянку в іншому місці»

Сьогодні, 29 грудня, в Івано-Франківську біля міського озера, де за новим генпланом запланована зелена зона, забудовник продовжив роботи. На це швидко зреагував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який скликав франківців та депутатів на місце забудови.

Нагадаємо, що кілька днів тому забудовник “Гаразд” почав обгороджувати територію біля міського озера парканом. Однак зібралися люди та зупинили забудову. Проте вже наступного дня роботи знову продовжили.

Наразі робочі вирили ями під паркан, але коли побачили депутатів, то зібралися і поїхали геть.

“Зранку тут були представники забудовника, які почали рити ями під паркан, – розповів Руслан Марцінків. – Сьогодні ми виїхали, щоб дізнатися, які тут є проблеми. І вирішили, що будемо продовжувати прийом. Основне завдання зберегти зелену зону. Якщо ми будемо триматися разом, то ми переможемо”.

Працівники КП “Водоекотехпром” встановили дерев’яну табличку, на якій згодом буде розміщено розклад богослужінь у каплиці.

“Ми готові дати забудовнику ділянку в іншому місці, але він не йде на контакт», – каже Руслан Марцінків. І обіцяє, що кожного дня сюди будуть приходити депутати, аби не дати забудувати ділянку.

Нагадаємо, що впродовж останніх днів міський голова  Івано-Франківська та депутати міської ради влаштували кілька заходів, аби не дати продовжити забудову. Зокрема, як повідомляв “Галицький кореспондент”, депутати влаштували прийом громадян на місці забудови, освятили хрест, на місці якого обіцяють збудувати храм та встановили новорічну ялинку.

Також читайте про те, що через юридичні розбірки з підприємцем, який свого часу отримав ласий шмат землі на території озера в оренду, міська рада призупинила розгляд нового генерального плану Івано-Франківська на невизначений період. Про це у статті – «НеГАРАЗДи» з озером.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!