У Франківську під час зустрічі із Зеленським підняли питання проблемної дороги на Надвірнянщині

Сьогодні, 2 серпня, до Івано-Франківська приїхав президент України Володимир Зеленський.

Під час обговорення проблемних питань мер Надвірної та новобраний нардеп від партії “Слуга народу” Зіновій Андрійович сказав, що його турбують питання децентралізації, доріг, освіти тощо.

“Для мене важливо, що зараз піднімається питання розвитку Прикарпаття. Я мав певні навики, будучи міським головою. Ми відновили частину доріг у межах населеного пункту”, – сказав Андрійович.

Проте він наголосив на фінансуванні інших доріг, гроші на які йдуть з держави. Наприклад, дороги Надвірна-Бистриця. На її ремонт потрібно 300 млн грн, і цю суму ні місцеві бюджети, ні підприємства дати не можуть.

“Люди з цих сіл перекривають дорогу. Тому це питання важливо вирішити. Важливо, змінити систему фінансування таких доріг”, – сказав Андрійович.

Він підсумував, що проблем на Прикарпатті дуже багато. Та одна з головних – ремонт сільських доріг.

Зеленський зазначив, що гроші на цю дорогу знайти треба, бо люди ж перекривають її. Зіновій Андрійович сказав, що раніше на цю дорогу виділили 4 мільйони гривень.

“Про які 300 мільйонів може йти мова?”, – запитав Андрійович.

Президент відповів, що записали цю проблему, і додав, що її обов’язково треба розв’язати.

Прикарпатський політик Олександр Шевченко зазначив, що на відновлення магістральних доріг треба 3 млрд грн, адже не зроблені ще 30 % доріг. Ще окремо треба гроші на сільські дороги і десь 18 млн грн – на місцеві дороги.

“У нас є надра. Нам треба створити обласне КП, яке буде відповідати за всі надра і частина грошей буде йти до нього”, – сказав Шевченко.

Читайте також: Марцінків попросив у Зеленського 150 мільйонів, аби добудувати міст на Пасічну

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!