Марцінків попросив у Зеленського 150 мільйонів, аби добудувати міст на Пасічну

 • Сьогодні, 2 серпня, до Івано-Франківська приїхав президент України Володимир Зеленський.

  Під час наради із президентом міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що область особлива тим, що у нас багато мостів.

  “Місто за кошти громади будує новий міст на Пасічну. Ми зверталися до попередньої влади по допомогу, але нас не чули”, – сказав Марцінків.

  Він зазначив, що місто будує з тими можливостями, які має. Проте через недофінансування медицини і освіти гроші громади минулого року віддали людям на зарплати, а могли б витратити на будівництво.

  Володимир Зеленський запитав Марцінківа, що саме він хоче і коли планують завершити будівництво. Мер відповів, що треба додаткові гроші.

  “Якщо буде часткове фінансування від держави, ДФРР чи інших ресурсів, то міст добудуємо до кінця 2020 року”, – сказав Марцінків.

  Він попросив у держави 150 млн грн та зазначив, що загальна вартість буде 426 млн грн.

  Нагадаємо, що у вересня 2017 року аукціон на будівництво другого моста через Бистрицю Солотвинську. В останньому “раунді” аукціону взяли участь дві фірми – “ПБС” та ТзОВ “Містобудівельний загін №112”. Перемоглафірма “Мостобудівельний загін №112”, запропонувавши ціну в 120 мільйонів гривень.

  До теми: Шмигаль пообіцяв, що до кінця року зруйнований міст на Калущині відновлять

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!