У Франківську презентували проект зміни дорожнього руху

 Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську презентували проект дорожньої розмітки і зміни дорожнього руху на складних ділянках міста, облаштування кількох зупинок громадського транспорту.

У ратуші в туристично-інвестиційному центрі відбулася презентація проекту реконструкції двох перехресть міста: перехрестя вулиць Галицької, Горбачевського та Калуського шосе (район АС-2), а також проект реконструкції перехрестя Галицька-Новгородська-Дністровська (в районі ЦУМ).

“Наше рішення доволі просте, воно перевірене багатьма містами Європи, зазначив співавтор ідеї, – Мирослав Федорків. – Проект включає у себе все необхідне – освітлення, світлофори, дорожні знаки, острівці безпеки, велодоріжки, асфальтування. Під час створення проекту ми подумали про всіх учасників руху: водії, пішоходів, велосипедистів”.

 Директор департаменту ЖКГ Михайло Смушак зазначив, що цей проект буде дуже корисним для нашого міста і дозволить вирішити безліч проблем.

“У нас відсутні елементи як для водіїв, так і для пішоходів.  Цей проект демонструє, як можна організувати проїзд для кожного учасника дорожнього руху. У якості та безпеці такий проект в десятки разів є безпечніший,” – переконаний керівник департаменту.

Вартість проекту -10 млн, цьогоріч за даним проектом проведуть тендер.

Нагадаємо, Дорога свобода пересування: у Франківську говорили про імпорт автомобілів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!