У справі франківського атовця Замкового проводяться слідчі дії, – Володимир Гаврилаш

Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція учасників громадської ініціативи «Вільне озеро» та ініціативної групи “Макогона-Крайківського-Промислова” стосовно ситуації із незаконними забудовами Івано-Франківська.

Після обговорення самих незаконних забудов активісти запитали представника поліції і про справу Олексія Замкового. Нагадаємо, атовцю, який виступає проти забудови мікрорайону в Івано-Франківську, хочуть оголосити про підозру

“4.10.2016 року дана подія була внесена в реєстр кримінальних проваджень – як умисне тяжке тілесне ушкодження. Проведено досудове розслідування, оцінено всі докази. Було прийнято рішення про зміну кваліфікації на ч.1 ст. 126 ККУ. В подальшому Замковому було оголошено про підозру. Проводяться слідчі дії”, – пояснив Володимир Гаврилаш, заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Представники громади запитали, чому така ж справа не відкрита стосовно іншого учасника бійки, Гавриша. Володимир Гаврилаш на це відповів, що не має права розголошувати обставини кримінального провадження, яке ще триває.

Андрій Прусак, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУ НП в області, додав, що бійка сталась публічно, при великій кількості людей, і є навіть відео з місця події.

“Все буде об’єктивно розглянуто. Люди зможуть прийти на суд і сказати – подивіться, ось відео. І ні ми, ні суддя не зможемо собі щось придумати. Вони ж не зайшли за кут і одне на одному не порвали сорочку”, – сказав Андрій Прусак.

DSC_7328

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!