В Україні впровадили додаткову грошову допомогу багатодітним сім’ям

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про запуск механізм додаткових виплат для багатодітних сімей від 1 квітня 2019 року, повідомляє ТСН.

Допомога на дитину становитиме 1700 грн. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду сьогодні, 13 березня.

Як заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева, так уряд збирається реалізувати ініціативу Президента Петра Порошенка про допомогу дітям у багатодітних сім`ях. За словами Реви, виплати проводитимуться на кожну дитину віком до 6 років “з метою поліпшення матеріального становища, створення належних умов”:

“Кожна багатодітна сім`я отримає на третю, четверту, п`яту і наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму”, – сказав він.

Міністр також запропонував, щоб від 1 квітня допомога на кожну дитину становитила 1626 грн на місяць, від 1 липня – 1699 грн, від 1 грудня – 1779 грн. Рева зазначив, що до кінця року на реалізацію цієї ініціативи потрібно буде спрямувати 2,4 млрд грн.

Своєю чергою, Прем`єр-міністр Володимир Гройсман запропонував встановити з 1 квітня розмір допомоги в 1700 грн на кожну дитину і не змінювати його до кінця року. Його пропозицію підтримали.

Раніше повідомлялося, що від початку 2019 року в Україні запрацювала нова соціальна програма “муніципальна няня”. Тепер держава буде частково компенсувати батькам витрати на няню для дітей до 3 років. 

Читайте також: На Прикарпатті за рік оздоровили майже 27 тисяч дітей

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!