Від домашнього насильства до успіху в США: історія життя моделі з Франківська

Видання “Голос Америки” підготувало серію матеріалів “Українці – історія успіху.”

Однією з героїнь цього проекту стала й дівчина з Івано-Франківська – Анна Заячківська.

Разом із іншими українками, вона потрапила до статті, під назвою: “Ці українки вирвалися з домашнього насильства та досягли успіху в США”

Анна – володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу», після чого проживала в Мілані, співпрацюючи з провідними модельними агенціями. Там вона і познайомилися з чоловіком, який, за її словами, намагався взяти під контроль її життя й ізолювати від світу.

Франківка каже, що він часто повторював: «Ти нічого не варта, твоя родина нічого не варта, ти займаєшся не тими речами, якими потрібно».

При першій спробі Анни висловити свою думку, він підняв на неї руку:

«Він постійно вів монологи, найчастіше вночі – говорив довго, виснажливо, просто випивав з мене всю енергію, на порожніх підставах. Був не тільки емоційним, агресивним, але й не слухав, не вмів почути, не хотів працювати над стосунками і говорив, що проблема в мені» – , розповіла жінка.

Жінка вирвалася з золотої клітки, від чоловіка, який, за її словами, вимагав безроздільної уваги і критикував її починання, і подалася в іншу країну. Відбудовуючи своє життя в Нью-Йорку, Анна розвивається як художниця та будує кар’єру моделі.

Вона розповідає, що на початку їй дуже допомогла українська діаспора. Анна працювала з дітьми в українському таборі та жила вдома у людей, та зауважує, що психологічно було дуже важко:

«Мені було соромно навіть людям показуватися. Потім оці всі осудження на Україні, моя мама, яка плакала постійно і все інше. Ну це жахливо», – каже Анна Заячківська.

Адаптуватися до життя в США франківці допоміг час та робота над картинами, й хоча Анна думала, що вже не повернеться до модельного бізнесу, одного дня просто зайшла в агенство. Зокрема, “Міс Україна 2013” з Прикарпаття знялася для відомого українського бренду в Нью-Йорку.

Зараз вона, переважно, знімається в журналах і на телебаченні, а коли немає замовлень в агентстві, то працює на картинами.

«Я вважаю, що кожна жінка повинна мати право обирати і не боятися, що б там не було. Кожна з нас заслуговує на щастя, і я думаю, що Бог хоче, щоб кожна людина була щасливою, перебувала в любові, спокої та гармонії», – наголошує Анна.

Нагадаємо, нещодавно прикарпатка Ірина Гарасимів завоювала титул “Міс Європа Світ” 2019

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!