104 прикарпатці одужали від коронавірусу

Сьогодні, 6 травня, на онлайн-брифінгу перша заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка розповіла про стан захворюваності на COVID-19.

Так, за минулу добу лабораторні установи області провели 289 досліджень, з них 136 – вперше. Підтвердили 22 нових випадки коронавірусу, дітей серед них немає. За цей період приріст захворюваності склав понад 2%, а загалом з початку епідемії захворіли 1037 жителів області.

Найбільшу кількість хворих виявили в Івано-Франківську, Калуському, Надвірнянському та Тисменицькому районах: відповідно 286, 135, 125 та 100 осіб. На жаль, є два летальні випадки – це чоловіки з Надвірнянського району та обласного центру. Всього з початку епідемії на Івано-Франківщині зареєстрували 59 летальних випадків від COVID-19.

У 12 закладів першої лінії госпіталізували 569 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 39 перебувають у палатах інтенсивної терапії. В області готовими є 112 апаратів ШВЛ, наразі задіяні 14.

Також стало відомо, що на Прикарпатті від коронавірусу вже одужали 104 пацієнти, ще у 174 осіб – одноразово підтверджено негативний результат.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я дозволило випробувати лікарський засіб “Біовен” для боротьби з коронавірусом. Проте його випробовуватимуть у п’яти лікарнях. Прикарпатські медзаклади до цього переліку не входять.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!