Частину з 39-ти проєктів — переможців міської програми «Бюджет участи» в 2024 році, які стосувалися посилення технологічної складової підрозділів Збройних сил України, зокрема оснащення їх ударними fpv-дронами та розвідувальними «мавіками», вже повністю реалізовано. 51 fpv-дрон та 6 «мавіків» закупила Івано-Франківська міська громада за результатами цьогорічного «Бюджету участи» і передала їх військовим частинам. Минулого тижня в Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/drony-byudzhet-uch-300x150.jpg)