Свої театральні постановки актори привезуть з Польщі, Молдови та Італії. Фестиваль пройде з 17 по 23 червня, повідомляє Франківський драмтеатр. Команда франківського драмтеатру йшла до цього фестивалю з 2017 року – першого знайомства з Асоціацією європейських шекспірівських центрів і візиту до Ґданська з неооперою HAMLET, кажуть в театрі. “Сьогодні наші актори повертаються з поїздки на Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/445034665_846513534186171_8951555909408394851_n-300x150.jpg)