Міністерство охорони здоров’я вперше за історію української медичної освіти запроваджує лікарську резидентуру. Це — етап післядипломної медичної освіти, який триває після закінчення медичного університету й отримання сертифіката лікаря-спеціаліста. Як розʼяснюють в Міністерстві охорони здоровʼя, основне завдання лікарської резидентури — опановування вузькоспеціалізованих професійних компетентностей у межах певної лікарської спеціальності, необхідних для самостійної професійної діяльності. Як навчатимуться? Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9989-300x150.jpeg)