П’ядицька громада, що на Прикарпатті, почала вирощувати органічну лохину завдяки Програмі USAID DOBRE. Ягоди п’ятьох сортів у громаді вже збирають друге літо поспіль. Відтак постала проблема сортування вирощеного врожаю та зберігання його у спеціальній холодильній камері. Днями громада отримала потрібне обладнання від американських партнерів. Через 12 годин після збирання ягоди починають втрачати свої якості та Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/1721393660_44f65d38dd7b891ac6e5-300x150.jpg)