Чергову партію допомоги для ЗСУ — автомобіль-баґі з високою прохідністю для їзди бездоріжжям, понад три сотні FPV-дронів, безпілотники «мавіки», засоби радіоелектронної боротьби, зарядні станції «EcoFlow», інструменти та інше спорядження минулого тижня доставили нашим захисникам на донецькому та запорізькому напрямках івано-франківські волонтери на чолі з міським головою Русланом Марцінківим, який, окрім того, ще й відвідав працівників Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/1.-Drony-dlya-pidrozdilu-Andriya-Grymalyuka-300x150.jpg)