Бебі-бокси цього року оновлені й удосконалені. «Пакунки малюка» вже доставили у заклади охорони здоров’я Івано-Франківської області, щоб стати у пригоді новонародженим українцям та їхнім батькам. Про це повідомляє Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА на своїй сторінці у Facebook. Відповідно до поданої структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/07/453031022_802968458675872_6232669201295945519_n-300x150.jpg)