Хто передплачує, той виграє! Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/Blago_Sight-300x150.jpg)
Хто передплачує, той виграє! Докладніше >>
13 січня у редакції газети «Галицький кореспондент» для передплатників та учасників конкурсу «Хто передплачує, той виграє!» провели розіграш, в результаті якого визначили 19 переможців. Докладніше >>
Якщо вам подобається готувати, ви підходите до процесу творчо, з фантазією, не боїтеся імпровізувати та експериментувати і при цьому отримуєте похвальні відгуки від рідних та близьких – вам до нас. Поділіться своїми кулінарними шедеврами з іншими читачами «Галицького кореспондента» та зробіть наше життя смачнішим! Докладніше >>
УМОВИ КОНКУРСУ: для участі у розіграші призів передплатіть газету на рік і надсилайте до 24 грудня 2016 року копію передплатної квитанції та ваш контактний телефон на адресу редакції: 76010, м. Івано-Франківськ, вул. П.Орлика, 4, тел.: (0342) 50-55-90 (91). Докладніше >>
Вітаємо Івана Парадовського з перемогою! Він отримав 230 голосів у фотоконкурсі на тему «Мандри світами» (подорожі). Докладніше >>
«Галицький кореспондент» підбив підсумки конкурсу «Галицькі смаколики: життя стає смачнішим!» за серпень, де учасники ділилися рецептами на тему «Готуй сани влітку!» (консервації на зиму). Переможцем став Віктор Матура з Галича. Докладніше >>
Пропонуємо Вашій увазі рецепти учасників на кулінарну тему «Готуй сани влітку!». Докладніше >>
Оцінить роботи компетентне журі, яке очолює доктор філологічних наук Роман ГОЛОД. Докладніше >>
До участі у конкурсі запрошуються всі, хто готовий поділитися з читацькою аудиторією «ГК» своїми талантами у сфері фотомистецтва. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює