13 локацій та шалена паті: чим дивуватиме франківців “Карпатський простір”

Сьогодні, 3 квітня, в Івано-Франківську організатори фестивалю “Карпатський простір” розповіли, чим дивуватимуть гостей свята.

Цього року «Карпатський простір» об’єднає аж 18 країн-учасниць: Україну, Грузію, Польщу, Азербайджан, Болгарію, Угорщину, Молдову, Швейцарію, Австрію, Литву, Латвію, Естонію, Францію, Мексику, Білорусь, Словаччину, Румунію, Чехію.

Фестиваль, який відбудеться уже втретє, ставить перед собою амбітне завдання – представити Івано-Франківськ як цілісний потужний інфраструктурний комплекс, який може стати територією зустрічей людей різних сфер інтересів, а також різних країн і націй.

Народний артист України Богдан Струтинський, директор фестивалю, наголошує: «Фестиваль “Карпатський простір“ має започаткувати глобальний культурний та світоглядний діалог між країнами Карпатського регіону, стати потужним інструментом культурної дипломатії, адже мистецтво в усі часи було і лишається універсальною мовою та найефективнішим засобом комунікації. Впевнений, що третій фестиваль запам’ятається мешканцям та гостям міста своїми подіями та відкриттями».

Головна сцена розташується на площі Івана Франка.

4 травня о 16:00 там відбудеться урочисте відкриття за участю Національного академічного симфонічного оркестру України, а о 21:00 там гратиме “Друга ріка”.

5 травня на цій сцені виступить “ТНМК”, а 6-го – швейцарський гурт “Kadebostany”. Музикою все не обмежиться, буде також насичена літературна програма з читанням віршів Ліни Костенко та візитом французької письменниці Ніколь Лоран-Катріс.

Кіномани зможуть переглянути фільм “Міф” про Василя Сліпака, стрічку-переможця “Берлінале-2017” під назвою “Про тіло та душу”, а також “Кіборгів” та “Сторожову заставу”. Буде й потужна театральна програма за участі угорських, білоруських, румунських, польських та інших театрів.

Фестиваль має й арт-складову, концерти класичної і джазової музики. У ніч з 5 на 6 травня пройде ді-джейська вечірка “Шалена паті в Потоцького на хаті”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!