15 поліцейських Івано-Франківщини отримали службові квартири

Керівництво поліції Івано-Франківщини вручило сертифікати та ключі від помешкань правоохоронцям. Йдеться про 15 службових квартир та 20 на умовах пільгового фінансового лізингу.

4 березня до Головного управління Національної поліції в області завітали правоохоронці зі своїми сім’ями. 15 поліцейських стояли на квартирному обліку не один рік, очікуючи на власне помешкання за кошти, виділені Нацполіцією з державного бюджету України, і сьогодні їх мрія здійснилася. Ще 20 правоохоронців скористалися мотиваційним пакетом МВС – взяли квартири на умовах пільгового фінансового лізингу, розповідають у пресслужбі поліції Івано-Франківщини.

Начальник обласної поліції Володимир Голубош привітав усіх колег і відзначив, що соціальне забезпечення поліцейських ще більше мотивує правоохоронців сумлінно виконувати свої службові обов’язки. 

Нагадаємо, в Івано-Франківській області з 1 січня 2019 року запрацювала система фінансового лізингу на придбання житла для поліцейських від Міністерства внутрішніх справ. Поліцейські після двох років служби мають право на основі іпотеки строком до 20 років придбати в лізинг житло. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!