3/4 державних доріг Прикарпаття в доброму стані, – начальник САД

Сьогодні, 20 грудня, в Івано-Франківську відбулося друге пленарне засідання 33-ї сесії обласної ради.

Депутати розглянули низку бюджетних питань і внесли зміни до кошторисів Прикарпаття на 2019-й і 2020-й роки.

Після цього Василь Буджак, начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, доповів про стан, ремонт і утримання мережі доріг на Прикарпатті.

“Ми відремонтували приблизно 540 кілометрів державних доріг за ці роки, ще 200 – в непоганому стані. Оскільки всього їх понад 1000 кілометрів, то залишається відремонтувати ще 250 кілометрів. І матимемо всі державні дороги у доброму стані. Наразі це 3/4. Потрібно буде ще 2-2.5 роки, щоб ми змогли це зробити. Якщо в наступному році не вийде почати капітальні роботи, то хоча б дрібні чи середні ремонти проведемо”, – сказав Василь Буджак.

Він додав, що у 2020-му році планується приступити до будівництва дороги в об’їзд Болехова. Крім цього, Буджак наголосив на важливості дороги Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський, і порівняв її з державними трасами по значенню.

“Раніше у нас стояло питання просто забезпечити проїзд. Зараз ми вже думаємо про інфраструктуру, розмітку, безпеку руху. Це суттєвий прогрес. До прикладу, ми за рік зробили втричі більше розмітки, ніж того року”, – пояснив Буджак.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!