50 людей з особливими потребами з Прикарпаття зможуть зустрітися з Ніком Вуйчічем

7 квітня, в Києві відбудеться зустріч з унікальною людиною, яка, не маючи ані рук, ані ніг живе повноцінним життям, та своїм прикладом надихає інших на те, щоб не опускати руки та продовжувати жити.

Про це в одній із франківських груп в соціальні мережі Facebook повідомила користувачка Марія Козакевич. Зокрема, в дописі йдеться про те, що є 50 безкоштовних квитків на захід для людей з обмеженими можливостями з нашого регіону на зустріч з Ніком Вуйчичем.

Зустріч з цією неординарною людиною відбудеться 7 квітня 2016 р. з 19:00 по 22:00 на головній спортивній і культурній арені країни – НСК «Олімпійський» з програмою «Життя без кордонів».

Нік Вуйчіч

В рамках цього унікального заходу Нік Вуйчіч поділиться з українцями власним досвідом і розповість, як він трансформував своє життя без кінцівок в життя без кордонів і знайшов головне – віру в себе і свої можливості.

«Мріяти, ніколи не здаватися, і не важливо, які виклики перед вами ставить життя, любити один одного, допомагати один одному в моменти негараздів і ніколи не зупинятися», – беззмінний девіз Ніка Вуйчіча.

Наразі, вартість квитків становить 220-5500 грн. Попри це, є домовленість з організаторами заходу про 50 безкоштовних квитків на захід для людей з обмеженими можливостями з Прикарпаття. Для всіх інших бажаючих відвідати захід – квитки є у вільному продажу.

“Всіх, хто зацікавлений в той чи інший спосіб долучитись до організації чи підтримки даної ініціативи – прошу зголошуватись”, – пише Марія Козакевич.

Довідка:

Нік Вуйчіч (повне ім’я — Ніколас Джеймс Вуйчіч) — християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок».

Народився 4 грудня 1982 року в Брісбені в сім’ї сербських емігрантів і мав рідкісну патологію: у хлопчика були відсутні кінцівки — обидві руки і обидві ноги (частково була одна стопа з двома пальцями, що дозволило хлопчику в подальшому навчитися ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп’ютері і писати).

Він об’їздив більше 45 країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у теле-шоу й пише книги. Його перша книга «Життя без обмежень» (Life Without Limits: Inspiration for a Ridiculously Good Life) вийшла в 2010 році, в 2012 році була перекладена російською.

Зараз проживає в Каліфорнії, США.

12 лютого 2012 року одружився на Канае Міяхарі, а 14 лютого 2013 року у них народився син — Кійосі Джеймс Вуйчич. 7 серпня 2015 року – другий син Дейан Леві Вуйчич. Нік міг обрати шлях, яким ідуть інваліди, але він пішов дорогою нормальних людей, він не визнавав, що він інвалід. Нік не хотів, щоб його доглядали, і він усього хотів навчитися сам.

Нагадаємо, що місто закриває перед  людьми з особливими потребами будь-які можливості.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!