90% доріг Івано-Франківської області необхідно ремонтувати, – начальник САД

Сьогодні, 31 березня, проходить  друге пленарне засідання четвертої сесії івано-франківської обласної ради сьомого демократичного скликання.

При розгляді питання про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг в області та фінансування цих робіт у 2016 році, Василь Буджак, начальник Служби автомобільних доріг в області повідомив, що дороги руйнуються.

«Стан доріг і мостових переходів залишається незадовільним. Ремонт доріг – це завдання не одного року, а може і всієї каденції», – зауважив Василь Буджак.

Також Василь Степанович повідомив, що хоча Службу автомобільних доріг в області і критикують, але все ж робиться і поточний, і дрібний ремонти. Служба розраховує на дофінансування з місцевих бюджетів.

Депутати підняли питання про стан ремонту дороги Р-24, що проходить у Верховинському, Косівському, Коломийському, Городенківському  районах, на яку уряд виділив 54 млн гривень.

«Наразі цей ремонт не закінчений. Шукатимуть нового підрядника, який продовжить ремонт цієї дороги», – відзвітував Буджак.

90 % доріг треба ремонтувати, повідомив керівник САД. Депутати підняли питання про стан ремонту дороги Бурштин-Калуш, на  яку мали виділити субвенцію у розмірі 1 млн гривень. Наразі прийняли рішення тільки про те, що її потрібно ремонтувати, повідомив Буджак.

Депутати звернули увагу на дорогу Єзупіль – Підлужжя, на якій асфальт майже відсутній. Ні швидка, ні пожежна машини не можуть проїхати. Депутати також запропонували звернути увагу на дорогу Болехів – Козаківка поряд з Моршином, яка знаходиться в поганому стані. А також запропонували починати ремонтувати дороги з периферії, оскільки чим далі від міста, тим гіршими є дороги.

Нагадаємо, 52 депутати проголосували за звільнення Ольги Галабали.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!