Актори серіалу “Школа” приїдуть до Франківська із ексклюзивною виставою

Популярні актори проведуть кілька фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України.

Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні ролі у серіалі “Школа” на “1+1” фінальний сезон якого стартував 4 березня, вирушають у свій останній всеукраїнський тур, у рамках якого відбудеться кілька фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України, передає ТСН.

Першими зустрітися із своїми улюбленцями зможуть жителі західної України.

Так, глядачі побачать Анну Трінчер, Ірину Кудашову, Богдана Осадчука, Олега Виговського, Сашу Петренка, Марію Кондратенко, Яніну Андреєву, Олену Курту, Андрія Бойка та інших зірок, переглянуть та візьмуть участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій голосуванням оберуть переможця у змаганні між 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

Фан-зустрічі відбудуться 3 квітня у Рівному, 4 квітня у Луцьку, 5 квітня у Львові, 6 квітня у Тернополі, 7 квітня у Вінниці, 8 квітня у Хмельницькому, 9 квітня у Чернівцях, 10 квітня у Івано-Франківську, 11 квітня в Ужгороді.

Режисером інтерактивної вистави став Сергій Корнієнко, який протягом 10 років працює над театральними постановками, а сьогодні ставить вистави у Молодому театрі.  Інтерактивна вистава для фан-туру серіалу “Школа” стала експериментом для Сергія.

“Інтерактивна  вистава для фан-туру серіалу “Школа” для мене є дуже відповідальним та важким завданням, але водночас це надихає. Я хочу створити добру та теплу виставу, в якій глядач теж буде брати участь, а актори зможуть відчути зв’язок і підтримку із залом. Вистава буде про те, як наші герої готуватимуться до шоу талантів, внутрішні інтриги та комічні ситуації. А суддями для наших учасників стануть глядачі, які  зможуть оцінити кожну команду. Гарний настрій та участь кожного з прихильників в нашій виставі, є одним із першочергових завдань для мене”, – зазначає режисер.

Нагадаємо,  “Школа” – перший українськомовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів та їхні стосунки із викладачами та батьками.

Нагадаємо, Учні Прикарпаття знімають серіал про шкільне життя

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!