Аномалія розвитку: 10-річному Євгену Озарку потрібна допомога

10-річного галичанина Євгена Озарка неможливо взяти і вилікувати за кілька днів, не зробити цього і за місяць, навіть, не за рік. Хлопчик хворіє від народження. Важкі пологи, реанімація, апарат штучного дихання, гематома, набряк мозку, гіпоксія, крововилив в мозок і нескінченна кількість крапельниць та уколів.

Йому колись лікарі не давали жодних шансів, поставивши страшний діагноз: аномалія розвитку центральної нервової системи, мікроцефалія, спастичний тетрапарез з стійким тяжким руховими порушенням, Pes eginus обох ступнів, складний гіпертропічний астиагматизм, розбіжна співдружня косина очей.

Лікарі поставили йому вирок, з яким не погодилася його матір. Тетяна з чоловіком вже 10 років не здаються і роблять все можливе і неможливе, щоб тільки поставити на ноги свого сина, пише galych.com.ua.

За весь час, як каже мама Тетяна Озарко, вони прийшли чимало курсів реабілітації в Україні. Та є методики, які дають високі результати, котрих у нас немає, тому було вирішено відправити папери в закордонні клініки. Переглянувши та ознайомившись з пакетом документів, їх готові прийняти на лікування вже з цього місяця.

За роки лікувань батьки Євгена вже не можуть самі фінансово витягувати нові реабілітації, тому вирішили звернутися до усіх небайдужих за допомогою. Родина щиро сподівається на підтримку кожного і вірить, що вдасться зібрати потрібну суму, а це 250 000 грн, на продовження лікування Євгена за кордоном.

Для збору коштів будуть розставлені скриньки по магазинах. Також, 30 червня в місті Галич планується провести благодійний ярмарок, до якого може долучитись кожен охочий – речами, грошима, допомогою в організації та проведенні.

Можна переводити кошти на карту матері Євгена Тетяни Василівни Озарко: 5168757375718600. Батьки просять вказувати призначення платежу – для лікування Євгена.

Нагадаємо, Прикарпатські лікарі виявили у дочки російського біженця складну хворобу: дівчинка потребує допомоги (реквізити)

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!