Баскетбол. “Говерла” не змогла переграти “Будівельник”

• Один із лідерів чемпіонату «Будівельник» відсвяткував черговий успіх, у напруженій боротьбі перемігши «Говерлу» з рахунком 81-68.
     Перша половина гри минула під знаком «Будівельника», в складі якого 14 очками відзначився Павло Крутоус. Столична команда, хоч і не домінувала на паркеті, переважала суперника в більшості компонентів гри й вела в рахунку,  лише на старті поєдинку ненадовго віддавши ініціативу «Говерлі». В підсумку перша половина завершилася з рахунком 36-26 на користь «будівельників».
      Третя десятихвилинка ледве не перевернула все з ніг на голову. «Говерла» зусиллями Сергія Юрченка та Ярослава Кадигроба, які провели чудовий ігровий відрізок, кинулася наздоганяти господарів майданчика. «Ведмеді» навіть вирвалися вперед, однак останнє слово у чверті було за «Будівельником» – Андрій Малишздалеку повернув перевагу своїй команді (56-54). Заключний період минув під диктовку столичних баскетболістів.
     Данте Вільямс приніс «Говерлі» 19 очок. 18 очок, сім підбирань і п’ять передач на рахунку Джейона Джеймса. 12 очок здобув Сергій Юрченко.