Батьківський комітет “Карпатської казки” хоче вибачення за допис у Facebook

Сьогодні, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання сесії міської ради. На нього прийшли батьки садка «Карпатська казка». 

Мама Лілія Тимофєєва сказала, що вони знову змушені звертатись до мера по допомогу. Вона наголосила, що батьки дуже зраділи, коли їм повідомили про виділення коштів на утеплення садка. Мовляв, всі батьки за утеплення і тільки один батько та художник Василь Стефанишин – висловився проти.

«Останній тиждень у Фейсбуці тривають дискусії, образи, у сторону батьків, у сторону колективу садка. Особливо допис Андрія Назаренка про спалення книжок», – сказала Лілія.

За її словами, Андрій використав фото, як колись гітлерівська молодь спалювала книжки.

«Ми не зрозуміли, чи ми гітлерівська молодь, чи що. Нехай він пояснить, що він має на увазі і ми хочемо вибачення. А ще знати, що буде далі», – підкреслила франківка.

Також вона наголосила, що батьки готові йти на компроміс. Жінка запропонувала зрізати сграфіто з стіни садка і розмістити його в одному з музеїв міста.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив своєму заступнику Олександру Левицькому та директору КП «Простій інноваційних креацій «Палац» Володимиру Гайдару скликати ще один круглий стіл щодо цього питання.

Представник Андрія Назаренка Андрій Єфименко відповів – його емоційний пост про спалення книжок немає відношення до садка.

«Це його емоційна репліка», – сказав чоловік.

Також чоловік наголосив, що садок збудований за совітів і там стіна – дві цегли. Мовляв, якщо його зараз так утепляти, то ефект буде нульовий. За словами франківця, зрізати сграфіто – неможливо. Та й нема в місті такого музею для його збереження. Крім того, чоловік наголосив, що сграфіто знаходиться в «унилому» районі, тому воно – єдина його окраса.

Він звернув увагу і на те, як у місті нищать архітектурну спадщину. Проте Руслан Марцінків припустив, що тепер «Карпатську казку» хочуть використати перед виборами.

Нагадаємо: В прикарпатських школах проведуть «години споживчих знань»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!