Батогом по плечах: На Прикарпатті чоловіки побилися через нову дорогу

У Яремчі, що на Прикарпатті, трапився конфлікт між чоловіками.

Селянин із Делятина разом зі знайомим їхав на возі з сіном. Розвернувся біля однієї з приватних садиб. Господар вибіг надвір і сказав, аби чоловіки тут не розверталися та не нищили дорогу, яку він ремонтував за власні гроші, пише Експрес.

Їздовий зі знайомим не звернули на це уваги. Тоді господар, за їхніми словами, узяв палицю і вдарив декілька разів коня, а потім і їздового. А далі схопився за вила та намагався ними проштрикнути кривдника.

Селянин разом із товаришем відібрали вила, сіли на воза й хотіли їхати. Але господар садиби знову став на перешкоді. Розпочалася бійка.   Тоді їздовий узяв батіг і завдав супротивникові 32 – 34 удари.

За висновками судово-медичної експертизи, у господаря садиби виявили численні забої рук, ніг, плечей, потилиці, грудної клітки, голови, синці та подряпини. Він довго лікувався. Згодом цей чоловік подав на їздового в суд.

“За рішенням суду, селянин повинен заплатити 1700 гривень штрафу, а ще потерпілому 682 гривні матеріальної та 3000 гривень моральної шкоди. Усього 5382 гривні”, — повідомили у Надвірнянському районному суді.

Нагадаємо, На Прикарпатті через музикантів на весіллі сталася бійка

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!