«Болото по коліна», – у Ямниці мешканець ставить під сумнів якість ремонту доріг та берегоукріплення

На минулих вихідних у Ямниці відбувся схід села. Спершу звітував сільський голова ОТГ Роман Крутий. Далі люди піднімали важливі питання.

Одним із таких було берегоукріплення, проблему якого підняв житель вул. Нижникевича Антон Тиркот. На його думку, жодний ґазда не дозволяє собі такої безгосподарності, як у Ямниці.

«Кошти треба платити тоді, коли вони добре зробили і правильно, – сказав чоловік. – Натомість вони болото перемісили-перемісили і все. Так не можна».

Також чоловік звернув увагу на те, що у них на вулиці восени «болото по коліна».

Тиркот зауважив, що незабаром знову будуть проводити такі роботи. І знову є загроза, що гроші можуть «втопити», як це зробили і раніше.

Роман Крутий запевнив, що вони старалися робити все, щоб болото з дороги забрати. «Погоджуюся, наступний раз поки не буде прибрано до вимог людського ока, не поприбирають гілля, то не буде підписуватися акт виконаних робіт», – пообіцяв сільський голова ОТГ.

Більше – на відео.

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, на сході села у Ямниці заслухали звіт сільського голови об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Романа Крутого, поговорили про бюджет, комуналку, wi-fi та будівництво народного дому. Крутий розповів, як господарює Ямницька ОТГ: свої гроші є, але їх тримають наостанок.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!