Будуть платними: стало відомо, як у Франківську відбуватимуться спецперевезення з 12 травня

В Івано-Франківську з 12 травня збільшать кількість спецперевезень.

Вони перевозитимуть працівників критичної  інфраструктури по звичних маршрутах. Транспорт курсуватиме з 6:30 по 10:00 ранку, та 16:00 по 21:30. Будуть не тільки автобуси, а й тролейбуси. 

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк нагадав, що спецрейси курсували і до сьогодні. Перевозили вони не тільки медиків, а й працівників інших сфер, які підпадають під постанову кабінету міністрів.

Вона ж дозволяє перевезення службовими та орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл. Перевезення можливі за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції.

“Зараз підприємство возить по спеціальних маршрутках, які розробили конкретно під медиків. А з 12 травня будуть возити ті самі категорії по звичайних маршрутах і автобусами, і тролейбусами”, – каже директор «Електроавтотрансу».

Зайти в автобус пасажири зможуть тільки з довідкою з місця роботи або з посвідченням, яке вказує, що людина працює у певній установі.

“Ті спецрейси були безкоштовними, але з 12 травня вони вже будуть платними. Проїзд коштуватиме 4 гривні, а водії видаватимуть квитки. Тільки наразі вирішуємо, чи буде для якихось категорій безкоштовний проїзд”, – зазначає Віталій Голутяк. 

Автобуси та тролейбуси будуть дезінфікувати розчинами на основі спирту та хлору після кожного заїзду в депо та перед виїздом. 

Нагадаємо, уряд продовжив карантин до 22 травня, але з 11 травня в країні почнуться перші послаблення обмежень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!