Чотири причини перейти на 4G

В епоху цифрових технологій все змінюється надзвичайно стрімко. Лише 20 років тому мобільний телефон був розкішшю, про яку ми тільки мріяли. А тепер ми не можемо уявити свого життя без нього. Цей маленький пристрій перетворився на справжній комп’ютер. Завдяки йому ми можемо працювати дистанційно, спілкуватись у соціальних мережах, навчатись, слухати музику, дивитись фільми.

Проте, звісно, такий високий ступінь свободи може дати лише якісний та швидкісний мобільний інтернет. Такі можливості нам дала технологія 3G, а вже сьогодні для більшості українців став доступний зв’язок 4G.

Будьмо відвертими, після прочитання цих рядків знайдуться ті, хто подумає: навіщо нам 4G, нам і з 3G було непогано. Втім з новим поколінням зв’язку 4G наші можливості розширюються ще більше. Адже середня швидкість передавання даних зростає більше, ніж у 2,5 раза, а ємність мережі – в 10 разів. Тому придивімося до «новачка» уважніше.

Отже, 4G – це насамперед чотири нових якості. Цей стандарт:

Більш надійний. Його користувач застрахований від падіння мережі й відсутності зв’язку в місцях великого скупчення людей. Уявіть, що ви прийшли на концерт улюбленої групи і хочете поділитись подіями в реальному часі зі своїми друзями. Якщо ви не використовуєте 4G, в такі пікові навантаження на мобільну мережу зв’язок може бути гіршим або й зовсім обірватись. З 4G вам це не загрожує. Завдяки цій технології можна без проблем вести онлайн-трансляцію важливих для вас подій.

Більш комфортний. Висока швидкість передавання даних дає змогу завантажити музичний альбом за 10-15… ні, не хвилин, а секунд; нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Ви можете бути спокійними за свої робочі процеси, адже в будь-який момент маєте можливість провести відеонараду з колегами та партнерами.

Більш зручний і навіть ощадний. Кіно HD-якості у стандарті 4G / LTE можна дивитися онлайн, а отже, для цього не потрібні карти пам’яті. Крім того, можна забути про проводи й підключення до роз’ємів, які необхідні при користуванні стаціонарним інтернетом. Пам’ятаймо і про те, що в разі виходу із зони дії 4G нас автоматично «підхоплює» мережа 3G або 2G.

Більш безпечний. Нова USIM-картка, яка прийшла на заміну SIM-картці, надійніше захищена від «клонування» і підключення до піратських мереж. А це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

Таким чином, якщо стисло: стандарт 4G відкриває більше можливостей, приносить більше користі, істотно підвищує якість, надійність зв’язку та ступінь захищеності і, що особливо приємно, за ті ж самі гроші.

Отже, що потрібно зробити для того, щоб відкрити нові обрії та підключити 4G-зв’язок? Усього кілька кроків.

Крок 1. Перевірити свою «сімку» і смартфон на сумісність з 4G. Про те, що вони сумісні, говоритиме маркування 4G ready на картці й позначка LTE/4G на екрані телефона. Абоненти «Київстар» для такої перевірки можуть відправити зі свого мобільного спеціальний код *245*5# виклик – для перевірки смартфона; і *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт.

Крок 2. Перевірити наявність 4G у регіоні, в якому ви живете. Абонентам «Київстар» достатньо просто зайти на сайт компанії і з головної сторінки перейти до розділу «4G». Там ви знайдете оперативно оновлювану карту покриття з усіма населеними пунктами, в яких новий стандарт уже доступний. На момент публікації це 5 713 населених пунктів.

Крок 3. Якщо ваші «сімка» і/або телефон не підтримують LTE/4G, їх легко замінити. У будь-якому фірмовому магазині «Київстар» можна обрати відповідний смартфон і безкоштовно замінити SIM- на USIM-картку.

Не забуваймо й про те, що, купуючи смартфони Samsung A- та J-серії у фірмових магазинах «Київстар» і на shop.kyivstar.ua, можна отримати до 20% від вартості девайса на свій мобільний рахунок.

З 1 травня завдяки послузі «Перенесення мобільних номерів» ви можете стати абонентом «Київстар» зі збереженням свого старого номера. Для цього потрібно зареєструвати номер у свого чинного оператора, подати заявку на перенесення в режимі онлайн чи в будь-якому фірмовому магазині «Київстар» та отримати нову USIM-картку.

Повний перелік фірмових магазинів можна переглянути на сайті Київстар.

Ви завжди можете приєднатися до мережі компанії – лідера телеком-ринку. Адже сьогодні в мережі «Київстар» майже 26 тис. базових станцій, а його послугами користується 26,3 млн. абонентів в Україні. До того ж, середня швидкість мобільного інтернету в мережі «Київстар» на кінець 2018 року – найвища в Україні. Це засвідчують дані компанії «Ookla».

І, вочевидь, «Київстар» на цьому зупинятися не збирається. За час розвитку в Україні 3G- і 4G-зв’язку, з 2015 до 2018 року, компанія вже інвестувала 22,5 млрд. грн. А 2019-го, за словами президента «Київстар» Олександра Комарова, компанія має намір збільшити інвестиції в розвиток 4G, щоб забезпечити доступ до нових технологій зв’язку якомога більшій кількості мешканців України.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!