Чужинцю, шануй закон або забирайся геть, – Активісти “Маршу Справделивості”

Сьогодні, 22 січня, в Івано-Франківську Цивільний корпус “Азов” провів “Марш Справедливості” проти свавілля іноземних студентів, яких звинувачують у тому, що вони вступили в статеві контакти із  двома неповнолітніми дівчатками.

Як зазначає керівник громадського корпусу полку “Азов” Сергій Сивачук, ця акція спричинена скандальним інформаційним приводом з приводу розбещення іноземними студентами малолітніх українок, яким було 11 та 12 років.

Сергій Сивачук

“Нас обурила байдужість правоохоронних органів та керівництво вишів, в яких навчаються студенти, які власне скоїли  цей злочин і взагалі намагання це питання тихесенько прикрити”, – зазначає Сергій Сивачук.

Активістів обурює, що іноземці, користуючись гостинністю України, яка намагається якимось чином зробити собі імідж, приймає їх на навчання, а вони, скориставшись цим, сприймають українців за ніщо, особливо дівчат. Серед учасників маршу є не тільки іванофранківці, а також бійці полку “Азов” з Закарпатської та інших областей.

IMG_0580

“Ми зараз на грані того, що в цей час відбувається з Європою. Якщо ми не будемо оприлюднювати такі речі, не будемо про це відповідати, то нас чекає доля європейських держав”, – розповів закарпатець Юрій, колишній боєць полку “Азов”.

IMG_0590

Інший азовець з позивним “Мольфар” з Прикарпаття зазначив, що його обурює те, що поки він там воює на передовій, такі речі кояться в його рідному місті. Це підриває дух бійців, оскільки ми не розуміємо за що ми воюємо.

Хода почалася біля пам’ятника Івану Франку. Звідти колона рушила по “стометрівці” до Вічевого майдану, де організатори маршу заявили, що на цей час тільки двоє з 13 підозрюваних затримані й перебувають у СІЗО. Активісти вимагають, щоб винні бути покараними. Завершилася хода біля міської Ратуші.

На Вічевому майдані Сергій Сивачук наголосив, що ректор Медичного університету пообіцяв звільнити з роботи проректора з науково-виховної роботи, який не впорався зі своїми обов’язками.

Далі колона рушила до центрального корпусу національного Медичного університету. Впродовж всього маршу, учасники скандували гасла “Пам’ятай, чужинцю, тут господар українець!”, “Чужинцю, шануй закони або забирайся геть!”, “Сьогодні Кельн, завтра Київ”. Під час ходи активно використовувалися фаєри.

 

Нагадаємо, що затриманому студенту-іноземцю призначили утримання під вартою терміном на 60 діб.

 

 

IMG_0591 IMG_0594 IMG_0595 IMG_0609 IMG_0617 IMG_0622 IMG_0630 IMG_0658 IMG_0663 IMG_0664 IMG_0667

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!