Дали задню: У Франківську міська рада відмовилась судитись за церкву на Чорновола

Сьогодні, 27 березня, в Івано-Франківську розпочався суд за приміщення церкви на вулиці Чорновола, 6 та 6б.

Нагадаємо, міська рада звернулась до Господарського суду Івано-Франківської області з позовом до Івано-Франківської Єпархії УПЦ Московського патріархату.

Мерія хоче через суд зобов’язати російську церкву звільнити нежитлові приміщення площею понад 300 квадратних метрів. Раніше там був дитячий садок.

На минулому засіданні від Івано-Франківської єпархії УПЦ МП надійшло клопотання про залучення третьою стороною виконавчого комітету міської ради.

Сьогодні на суд з’явився представник позивача Юрій Шуляк, юрист міської ради.

Від відповідача, прийшло двоє юристів – Мізунський Михайло і Олександр Овченко. Суддя Лариса Неверовська повідомила, що 20 березня міська рада подала клопотання про залишення позову без розгляду.

“Ми вважаємо, що зараз це не слід розглядати в судовому порядку, адже маємо багато інших справ на розгляді”, – сказав юрист міської ради Юрій Шуляк.

Юристи відповідача заявили, що не заперечують проти залишення справи без розгляду.

За словами Юрія Шуляка, зараз в господарському суді слухається інша справа – про скасування рішення, яким виконавчий комітет припинив дію договору оренди.

Суддя Лариса Неверовська ухвалила рішення задовольнити заяву позивача про залишення позову без розгляду. Таким чином, справа не буде розглянута.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!