День міста: у Калуші уклали угоди майже на 400 тисяч гривень

У системі державних закупівель Прозоро опубліковані угоди з підприємцями, які 5 лютого уклав виконавчий комітет Калуської міської ради. За ними місто закупить послуги з організації концерту на День міста, 26 травня.

Зокрема, виконавчий комітет уклав угоду з підприємцем, депутатом міської ради Василем Вагілевичем. Предмет договору – послуги з організації виступу артистів до Дня міста Калуш. Сума договору – 199 545 гривень, – про це йдеться на сайті “Вікна“.

Послуги з організації виступу артистів до Дня міста у 2017-2018 роках виконавчому комітету надавала підприємець Марія Вагілевич. В активі Марії Вагілевич три угоди з виконавчим комітетом на 329 670 гривень.

Ще одна угода від 5 лютого – «на розважально-побутові послуги». Йдеться про перебування – побутовий райдер артистів. Його уклали з підприємцем Оленою Ярич. Сума договору – понад 195 тис. гривень.

Хто з артистів приїде до Калуша цього року – наразі не озвучують. Але, очевидно, без відомих виконавців не обійдеться – без технічного райдеру концерт уже коштує 395 тис. гривень. Нагадаємо,  що в програмі розвитку місцевого самоврядування на поточний рік на послуги з організації концертних програм заклали 700 тис. гривень.

Закупівля послуг на суму понад 200 тис. гривень вимагає проведення тендеру. У Калуші всі послуги з організації концертів коштують дешевше, тож, міська влада лише оприлюднює угоди, укладені з обраними нею суб’єктами господарювання.

Нагадаємо, Калуський боєць знову почав ходити (ВІДЕО) 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!