Держава співфінансуватиме ремонт доріг і мостів Прикарпаття

Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківську відбулась нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та райдержадміністрацій.

Одним з питань, які розглянули посадовці, стала участь Прикарпаття в конкурсі проєктів на співфінансування від Державного фонду регіонального розвитку. Володимир Рачкевич, директор департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА, розповів про стан справ у 2019-му та про плани на 2020 рік.

“Цього року наша область отримала 292 мільйони з ДФРР. Це 52 проєкти, кошти на більшість з них активно освоюються і використовуються. Але маємо і проблеми – не встигли провести вчасно два тендери, тож об’єкти виключили зі списку. Це спортивний комплекс на Коломийщині і дитячий садок у Перегінську”, – сказав Володимир Рачкевич.

Частина з грошей ДФРР була спрямована на ремонт дороги Снятин-Тязів. Втім, йдеться не про капітальний ремонт, а лише про ямковий.

Також в зоні ризику проєкти з ремонту шести доріг. Договори планують підписати лише у кінці листопада, тож можуть виникнути проблеми зі співфінансуванням під кінець року.

“ДФРР є. Треба встигнути все реалізувати і освоїти. А на наступний рік вже треба збирати список об’єктів, щоб вчасно його подати. Адже державний бюджет-2020 буде сформовано вчасно”, – сказав на це Денис Шмигаль.

Він також додав, що основна увага має бути приділена дорогам і мостам – адже саме на них найбільше потрібно співфінансування.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині відремонтували чотири мости.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!