Для юних франківців провели святковий концерт до Дня святого Миколая

Напередодні Дня святого Миколая – найулюбленішого свята дітей та дорослих у затишній актовій залі Прикарпатського національного університету ім.В Стефаника відбувся святковий концерт «Добро і милосердя святого Миколая».

Його організували департамент освіти та науки, Міський центр дитячої та юнацької творчості для дітей пільгових категорій міста.

Привітали дітей та батьків з прийдешніми новорічно-різдвяними святами отець Іван Жук, заступник директора департаменту освіти та науки Наталя Микула, директор Міського центру дитячої та юнацької творчості Ірина Волинська.

Талановиті вихованці Центру вражали майстерністю виконання у 17 номерах. Усі жанри танців (від народного до сучасного), інструментальні, вокально-хореографічні та музично-літературні композиції були представлені. Ангели, веселі звірятка, сніжинки, гномики та чарівники змінювали один одного на сцені, захоплюючи заповнений зал маленьких глядачів.

Відчуття доторку до дива та свята, виступу на великій сцені неодмінно зробить кожну дитину щасливішою, добрішою і впевненішою в собі. А дехто дебютував того вечора, тому підтримка оплесками та посмішками стала справжньою винагородою найменшим артистам, яким тільки виповнилось 4-5 років

Читайте також: У Франківську виступить скрипаль-віртуоз Олександр Божик

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!