Для юних франківців влаштували фестиваль у театрі ляльок

Сьогодні, 1 травня, в Івано-Франківському академічному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки розповіли про старт фестивалю “Лялькові обереги”, який відбуватиметься в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір».

Так, 1 травня о 13:00 франківців запрошують на вуличний перформанс “Ляльки запрошують”, о 14:00 відбудеться вистава франківського театру ляльок “Котигорошко”, а в 15:00 вистава Житомирського академічного обласного театру ляльок “Півтори жмені, або як ягнятко мандрувало”. О 19:00 актори з полтавського театру покажуть виставу “Ніч на Івана Купала”.

Завтра, 2 травня, для франківців покажуть п’ять вистав, зокрема, від театрів з Львова, Чернівців, Молдови, Литви та Білорусі. 3 травня у рамках фестивалю відбудеться ще три вистави від Київського національного академічного театру оперети, від Тбіліського театру ляльок “Наш театр” та від Запорізького академічного обласного театру ляльок.

Організатор фестивалю Богдан Струтинський зазначив, що театр – це той інструмент, який робить дитину щасливою. І якщо б ми у нашій країні ставили акцент на театр, то у нас була б набагато щасливіша нація.

Начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак додав, що він зрадів такій локації “Карпатського простору” в театрі ляльок, адже вважає, що основа основ – це діти.

“Ця локація показує стан нашого дитячого театру, так і його можливості і розвиток”, – сказав Федорак.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!