Добрі справи: як франківці допомагають іншим під час карантину (ФОТО)

В Івано-Франківську на час карантину, який розпочали через поширення коронавірусу мешканці допомагають іншим.

Так, до прикладу, Мар‘яна Смицнюк із Івано-Франківська безкоштовно відшиває чоловічі та жіночі багаторазові маски для людей, які не змогли придбати маски в аптеках чи магазинах. Жінка розповідає, що вона не планує брати за цю справу гроші і шиє на замовлення.

«Я займаюся пошиттям, тому маю в наявності тканину і резинки, не бачу сенсу брати за це гроші. Почала це робити для себе і своїх дітей, наразі відшиваю маски по мірі замовлень», – каже франківка.

Також франківці активно пропонують медпрацівникам транспорт. Після того, як транспорт в Івано-Франківську вирішили зупинити, у соцмережах люди масово пропонують доставку людей на місця роботи власним автомобілем.

Деякі люди роблять щось для того, щоб заспокоїти населення та підняти настрій людям. Так, Мирослав Федорків із дружиною повісили у вікні свого будинку яскравий напис «Все буде добре».

А ще, 19 березня в Івано-Франківську запрацював штаб волонтерів. Перший волонтер Соломія вже відвезла до лікарні двох людей, які потребують гемодіалізу. Міський голова Руслан Марцінків закликає іванофранківців допомагати один одному та зголошуватися у волонтерські ряди. Загалом до штабу волонтерів зголосилося вже понад сотні людей. 

Нагадаємо, у понеділок, 16 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків запропонував закрити в місті усі заклади, окрім аптек, продуктових крамниць та автомобільних заправних станцій.

Слідом за обласним центром обмеження почали вводити також інші міста області. А у Міністерстві внутрішніх справ заговорили про запровадження кримінальної відповідальності за недотримання правил карантину.

Більше про карантин по-франківськи та ситуацію із коронавірусом у світі читайте у матеріалі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!