Долинські спортсмени привезли нагороди із Всеукраїнського турніру

• Спортсмени з Вигодської об’єднаної територіальної громади (Прикарпаття) взяли участь у Відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження пам’яті Леоніда Олександровича Дуная. Змагання відбулися 19-20 січня у Харкові.

Понад 450 учасників із 14 країн світу змагалися між собою. Прикарпатська спортсменка Ірина Войтків у категорії 46 кг виборола золото. Друге місце у категорії 40 кг зайняла Сніжана Онуфрієва. У категорії до 61 кг 3 місце – у Юлії Пахнюк, передає “Суспільне”.

Тренуються спортсменки під керівництвом Заслуженого тренера України Максима Кравченка.

“В мене виступало 4 дівчаток, боролися. Маємо повний комплект нагород – золото, срібло, бронзу. У ваговій категорії до 65 кілограмів Ірина Заблоцька трохи невдало провела сутичку з господаркою турніру, харків’янкою, і поступилася їй з рахунком 5:4. У заліку вона посіла 10 місце”, – розповів тренер спортсменок Максим Кравченко.

За кількістю золотих медалей серед юнаків перше місце посіла Україна – 5, друге місце – Грузія – 4, третє – Греція – 1. Серед дівчат на першій позиції – також Україна.