“Дружня лапа” допоможе Долині гуманно регулювати кількість бездомних тварин

Сьогодні, 30 травня, в Долині відбулось засідання тридцять восьмої сесії міської ради.

Одним із питань порядку денного стала програму підтримки діяльності ГО “Дружня лапа” в питанні регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

“Ця програма – результат нашого піврічного діалогу. За цей час активісти зібрали потужну підтримку серед людей, провели серйозні заходи, збір коштів і так далі. Я дуже радий, що у нас буде організація, яка займеться тваринами – до цього часу ми робили все самі, як вміли і як могли, але ж це не є профільна діяльність “Комунгоспу”, – розповів міський голова Долини Володимир Гаразд.

Павло Маївський, керівник громадської організації “Дружня лапа”, повідомив, що внаслідок втілення програми в життя планується створити більш комфортні умови для життя людей та гуманне середовище для тварин. Крім того, цілями є значне зменшення чисельності безпритульних тварин, забезпечення реабілітації для агресивних тварин, розробка і впровадження системи масової стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин, розробка і впровадження заходів щодо підтримки супроводу безпритульних тварин протягом життя.

Деякі депутати міської ради з недовірою поставились до такої ініціативи, заявивши, що “активісти пороблять щось рік-два, а потім покинуть цю діяльність”.

“Не обрізайте людям крила”, – відповів на це Володимир Гаразд.

Міська рада все-ж таки проголосувала за це питання. Активісти пообіцяли, що використовуватимуть одне з приміщень Держспоживнагляду, та погодились на пропозицію депутатів розглянути можливість проводити платну стерилізацію домашніх тварин, а кошти витрачати на роботу з безпритульними собаками та котами.

Нагадаємо, У Долині нагородили боксера Юрія Ваківа, який переміг на Всесвітній гімназіаді

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!